Угода про умови використання сайту skp.ua

Шановний покупцю!


Перед переглядом і використанням сайту skp.ua, будь ласка, уважно прочитайте умови даної Угоди користувача. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням цього сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди користувача.

1. Загальні положення

1.1. Дана Угода користувача (надалі за текстом - Угода) укладається між ТОВ КОМПАНІЯ “ТЕХНОГРЕС”, код ЄДРПОУ 31635343 (надалі за текстом - Продавець), та користувачем сайту skp.ua (надалі за текстом – Користувач).

1.2. Сайт skp.ua, є презентаційним та торговим майданчиком Продавця.

1.3. Дана Угода адресована невизначеному колу осіб незалежно від їх статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець) та, відповідно до ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, є публічним договором, який регламентує умови використання сайту skp.ua.

1.4. Моментом укладення даної Угоди вважається момент будь-якої взаємодії Користувача з сайтом skp.ua. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з даною Угодою до моменту заповнення заявок на сайті skp.ua.

1.5. У разі незгоди з умовами даної Угоди, використання Користувачем сайту skp.ua має бути припинено.

1.6. Дана Угода може бути змінена та/або доповнена Продавцем в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова або змінена Угода стають дійсними після їх розміщення на сайті skp.ua

1.7. Дана Угода не є офертою (пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу товару), але визначає порядок укладення такого договору купівлі-продажу.

1.8. Приймаючи умови даної Угоди, Користувач дає Продавцеві згоду на отримання від Продавця інформаційних повідомлень за допомогою служб коротких повідомлень (SMS), месенджерів (WhatsApp, Telegram, Viber) і електронної пошти. У будь-який момент Користувач має право відмовитися від такої розсилки, направивши Продавцеві відповідне повідомлення на наступну адресу електронної пошти: info@skp.ua


2. Обмеження на використання матеріалів сайту skp.ua

2.1. Сайт skp.ua, фотоматеріали та текстові матеріали, розміщені на сайті skp.ua, можуть бути використані (в т.ч. скопійовані, завантажені) Користувачем тільки для особистих некомерційних цілей, будь-яке інше їх використання (поширення) заборонено. У разі незаконного використання об'єктів інтелектуальної власності, винна сторона несе відповідальність, передбачену чинним законодавством.

3 . Визначення

Акцепт - прийняття Покупцем умов оферти (пропозиції Продавця укласти договір купівлі-продажу товару);

Користувач - користувач Інтернет, який здійснив доступ до сайту skp.ua;

Покупець - будь-яка особа, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), яка замовляє Товари через сайт skp.ua;

Продавець - ТОВ КОМПАНІЯ “ТЕХНОГРЕС”, код ЄДРПОУ 31635343, власник товару представленого на сайті skp.ua;

Товар - будь-який товар, допущений до вільного обігу на території України, та представлений на сайті skp.ua.

Персональні дані - сукупність відомостей про фізичну особу, наданих Користувачем в процесі оформлення замовлення на придбання Товару, що дають можливість ідентифікувати Покупця.

4. Захист персональних даних, інформація про Покупця

4.1. Оформляючи замовлення на придбання Товару, Користувач надає Продавцю свої персональні дані, а також інформацію про Покупця (юридичну особу). Користувач, розміщуючи замовлення на сайті skp.ua (натискаючи на кнопку "Оформити замовлення") дає добровільну згоду на використання та обробку його персональних даних та вчинення інших дій, передбачених Законом України "Про захист персональних даних".

4.2. Продавець гарантує, що ніяка отримана від Користувача інформація ніколи і ні за яких умов не буде передана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

4.3. Персональні дані Користувача обробляються Продавцем виключно з метою укладення та виконання договору купівлі-продажу товару через інтернет-магазин skp.ua, в тому числі для:

 • виставлення рахунків і доставки Товару;
 • забезпечення своєчасної та якісної підтримки Покупця і контакту з ним;
 • збору статистичної інформації про роботу сайту skp.ua;
 • для інших цілей, що не суперечать чинному законодавству України.

4.4. Користувач несе відповідальність за достовірність інформації, своїх персональних даних, а також за достовірність інформації про Покупця. Продавець не несе відповідальність за неналежне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з недостовірністю інформації про Покупця.

5. Початок роботи

5.1. Сайт skp.ua призначений для інформування Користувача про представлені на ньому Товари, а також для надання Покупцеві сервісів, необхідних для формування Покупцем замовлення, укладення договору купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем, забезпечення оплати Покупцем Товару, забезпечення і контролю виконання відповідного договору купівлі-продажу.

5.2. Для отримання можливості формування замовлень на сайті skp.ua у Користувача немає необхідності проходити процедуру реєстрації на сайті skp.ua. Досить внести до форми замовлення необхідні дані про Покупця - достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані, достатні для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

5.3. Замовлення на сайті skp.ua можна оформити цілодобово. Обробка замовлень здійснюється відповідно до режиму роботи, вказаного в розділі Салони..

6. Інформація про товар

6.1. Товар представлено на сайті skp.ua у вигляді фотоматеріалів (далі по тексту - фото-зразки).

6.2. Зовнішній вигляд (відтінки кольорів, структура покриття, тощо) Товару може незначно відрізнятися від фото-зразків в межах, визначених рівнем роздільної здатності та якості передачі кольору апаратних засобів при виготовленні фото-зразків і їх демонстрації на сайті skp.ua (далі по тексту - оптичні похибки).

6.3. Фото-зразок Товару супроводжується текстовою інформацією - коротким описом Товару, із зазначенням ціни Товару, що діє на момент перегляду Користувачем фото-зразка.

6.4. Продавець гарантує відповідність Товару фото-зразкам (з урахуванням вищевказаних оптичних похибок) і його опису, який супроводжує конкретний фото-зразок.

6.5. Продавець, на прохання Покупця, може надати (телефоном, електронною поштою, будь-яким іншим зручним і доступним способом) додаткову інформацію, передбачену Законом України "Про захист прав споживачів" і "Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами", яка необхідна і достатня для прийняття Покупцем усвідомленого рішення про покупку Товару. Вартість інших дзвінків — за тарифами Вашого оператора зв’язку.

6.6. Інформація на сайті skp.ua постійно оновлюється. Продавець не несе відповідальності за дії Користувача, пов'язані з одержанням ним застарілої інформації на сайті skp.ua.

6.7. Ціна Товару, зазначена на сайті skp.ua, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

7. Замовлення товарів в інтернет-магазині skp.ua.
Укладення договору купівлі-продажу

7.1. Відповідно до чинного законодавства України продаж Товару через сайт skp.ua є продажем товарів за зразками, під замовлення, на підставі договору, укладеного на відстані за допомогою засобів дистанційного зв'язку, і регламентується, у тому числі, Законом України "Про захист прав споживачів", "Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами", Законом України "Про електронну комерцію", ст. ст. 638 - 646 Цивільного кодексу України.

7.2. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений на сайті skp.ua. Замовлення може бути оформлено Покупцем наступними способами: телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на сайті skp.ua через заповнення відповідної форми.

7.3. Після обробки замовлення Продавцем, укладається договір купівлі-продажу за допомогою пропозиції (оферти) Продавця його укласти і прийняття (акцепту) цієї пропозиції Покупцем, для чого:

 • Продавець після обробки замовлення відправляє Покупцеві на зазначені в його замовленні адреси електронної пошти або на номер його мобільного телефону (за допомогою SMS, месенджерів WhatsApp, Telegram, Viber), оферту (пропозицію укласти договір купівлі-продажу) у формі комерційного електронного повідомлення, в якому Продавець підтверджує готовність поставити замовлений Товар, підтверджує (або вказує актуальну) ціну замовленого Товару, вказує Покупцеві строк, протягом якого він повинен прийняти цю пропозицію. З цього моменту і до моменту закінчення строку, відведеного Покупцеві для відповіді на цю пропозицію, ціна замовленого Товару не підлягає зміні. Далі Покупець зв'язується з Продавцем (телефоном або за допомогою електронної пошти) для підтвердження отримання Покупцем оферти і узгодження інших умов.
 • Покупець, не пізніше дати закінчення строку, протягом якого він повинен прийняти (акцептувати) цю оферту, повинен підтвердити її прийняття, в іншому випадку його замовлення є недійсним і не підлягає виконанню Продавцем. Моментом акцепту є оплата Товару (в разі його передоплати) або підтвердження оферти у формі відповідного повідомлення Продавцю електронною поштою (у випадку, якщо Покупець оплачує товар за фактом його отримання післяплатою, в касу Продавця, безготівковим розрахунком).

7.4. Після акцепту Покупцем оферти договір купівлі-продажу вважається укладеним і його сторони несуть по ньому зобов'язання, що передбачені цим договором і чинним законодавством України.

7.5. Договір купівлі-продажу діє з моменту прийняття оферти Покупцем і до моменту отримання ним Товару.

7.6. Якщо Покупець надає про себе невірну інформацію або у Продавця є серйозні підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Продавець має право призупинити або скасувати замовлення Покупця.

7.7. За відсутності можливості виконати замовлення, Продавець зобов'язаний довести про це до відома Покупця телефоном, за допомогою SMS, месенджерів (WhatsApp, Telegram, Viber) або електронною поштою.

7.8. Покупець може зробити попереднє замовлення на відсутній на складі Товар шляхом внесення передоплати в порядку, погодженому з Продавцем.

8. Доставка та передача товару Покупцеві

8.1. Доставка товару, придбаного через сайт skp.ua , здійснюється кур'єрськими компаніями.

8.2. За погодженням з Продавцем можливий самовивіз з пунктів видачі Продавця або доставка Товару транспортною службою Продавця з урахуванням компенсації транспортних витрат на перевезення Товару, якщо цей Товар не позначений стікером “Безкоштовна доставка”.

8.3. Відправлення замовленого Товару здійснюється протягом строку, зазначеного Продавцем в оферті.

8.4. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи:

 • касовий чек (при оплаті готівкою через касу Продавця);
 • видаткова накладна Продавця (при передоплаті у формі безготівкового розрахунку через касу банку, з платіжної картки, і т.п.);
 • видаткова накладна Продавця і розрахунковий документ кур'єрської компанії (при оплаті післяплатою);
 • транспортна накладна (в усіх випадках доставки Товару кур'єрськими компаніями).

8.5. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або в пункті видачі Товару здійснити приймання замовленого Товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю.

8.6. Факт приймання Товару Покупцем підтверджується:

 • підписом Покупця в транспортній накладній кур'єрської компанії в місці видачі Товару (у випадку доставки Товару силами кур'єрської компанії);
 • підписом Покупця у видатковій накладній на Товар (у випадку самовивозу Товару з пунктів видачі Продавця або доставки Товару транспортною службою Продавця).

9. Оплата Товару

9.1. Товар, замовлений через сайт skp.ua, оплачується Покупцем: або шляхом банківського переказу, або післяплатою через сервіси кур'єрської служби, або в касу Продавця.

9.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом одного робочого дня, не враховуючи дня підтвердження замовлення Продавцем (дати відправлення оферти Покупцю).

9.3. У разі ненадходження грошових коштів Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

9.4. У вартість всіх Товарів і послуг, представлених на сайті skp.ua, входить податок на додану вартість (ПДВ), а також всі інші податки, що передбачені законодавством України.

10. Порядок повернення Товару належної якості

10.1. Покупець має право відмовитися від Товару належної якості в момент отримання від кур'єрської служби або в пунктах видачі Продавця, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

10.2. Повернення Товару належної якості Продавцю можливе у випадку, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з проданим Товаром.

10.3. Повернення Товару Продавцю проводиться за рахунок Покупця.

10.4. При поверненні Покупцем Товару належної якості, Продавець повертає йому сплачені за такий Товар грошові кошти за фактом повернення і прийняття Товару Продавцем, за вирахуванням компенсації витрат Продавця на доставку товару Покупцю.

11. Гарантії якості. Відгуки та зауваження. Куточок покупця.

11.1. У випадку виявлення Покупцем будь-яких недоліків Товару, придбаного через сайт skp.ua, Продавець та Покупець мають права та обов’язки, передбачені чинним законодавством України, в тому числі Законом України «Про захист прав споживачів» і «Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами».

11.2. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Продавця, пов'язані з доставкою замовленого Товару, якщо в процесі приймання Товару виявиться, що було поставлено Товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

11.3. Покупці можуть залишити свої відгуки та пропозиції, пов'язані з роботою сайту skp.ua, в "Книзі відгуків та пропозицій", форма для заповнення якої знаходиться тут. Для заповнення даної форми Покупець зобов'язаний вказати: своє прізвище та ініціали, поштову адресу і телефон.

11.4. Інформація про Продавця, "Книга відгуків та пропозицій", місцезнаходження та номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів, а також актуальні тексти Закону України "Про захист прав споживачів", "Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами" і Закону України "Про електронну комерцію "представлені в" Куточку покупця ", який знаходиться тут.

12. Інформація про Продавця

12.1. Українською мовою:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОМПАНІЯ “ТЕХНОГРЕС”,

в особі директора Вощенка Юрія Петровича, що діє на підставі Статуту.

Місцезнаходження: 61082, м. Харків, проспект Московський, 190/1

Ідент. код ЄДРПОУ 31635343

IBAN: UA553510050000026004035968101 в АТ “УкрСиббанк”

ІПН 316353420392

12.2. На русском языке:

ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ КОМПАНИЯ “ТЕХНОГРЕС”,

в лице директора Вощенко Юрия Петровича, действующего на основании Устава.

Местонахождение: 61082, г. Харьков, проспект Московский, 190/1

Идент. код ЕГРПОУ 31635343

IBAN: UA553510050000026004035968101 в АО “УкрСиббанк”

ИНН 316353420392